0

راهکاری رایگان و دم دستی برای خلاصی از روحیه بد

ممکنه شما هم دیده باشید که اخیرا مردم دلسردی‌ها و نا امیدی‌هاشون بیشتر شده. خوب حالا باید چی‌کار کنیم که روحیمون بهتر بشه؟

برای این‌کار این 2 تا تکنیک رو توصیه می‌کنم.

  • خاطرات خو گذشتتون و کارهای خوب گذشتتون که به خوبی از پیشون براومدید رو توی ذهنتون مرورشون کنید و از اون خاطرات خوب یه فیلم کوتاه توی ذهنتون بسازید. خاطرات خوب می‌تونه یه دور همی، جشن تولد،یه مسافرت یا هر چیز دیگه‌ای باشه که یادآوریش حالتون رو خوب می‌کنه و به شما انرژی میده.
  • تفکرات و تخیلات خودتون از آیندتون رو توی ذهنتون مرور کنید. از این هم یه فیلم کوتاه توی ذهنتون ایجاد کنید. مثلا می‌خوایید توی کنکور موفق بشید. تصویر کنید که توی کنکور قبول شدید یا فارغ‌التحصیل شدید یا یه ماشین خوب گرفتید یا یه خونه‌ی لوکس گرفتید. هرچیزی که به شما انرژی خوبی میده و دوست دارید آیندتون باشه رو توی ذهنتون هر روز مرور کنید.

خوب حالا ما 2 تا فیلم خیلی خوب داریم. ماموریت ما اینه که این 2 تا فیلم رو هر شب قبل از خواب توی ذهنمون مرور کنیم. این طوری به شما قول میدم که حسابی بترکونید.

خوشحال می‌شیم شما هم روش‌های خودتون رو به اشتراک بزارید.

شما هم مشارکت کنید یک نظر

  • بابک داوری گفت:

    خیلی خوب بود من امتحانش کردم و خیلی تاثیر گزار بود هم توی زندگی من و هم توی رفتارم با دیگران یعنی دیگه بی اعتماد به نفس نیستم و به دیگران نمیپرم به خاطر اینکه فکر میکردم من هیچ دستاوردی ندارم و نباید بزارم که دیگران هم چیزی داشته باشن.

محل نظرهای ارزشمند کاربران

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
× از من بپرس