کسب درآمد از موج رشد

با کمک به دیگران کسب درآمد کن!

اگر از کمک کردن به دیگران لذت می‌بری و تمایل به تهیه‌ی محصولات و خدمات سایت داری ولی وضعیت مالی مناسبی نداری و یا دوست داری در کنار شغل فعلی یک منبع کسب درآمد عالی با صرف کمترین زمان و انرژی ایجاد کنی، تو هم میتونی مثل کاربرهای دیگه، به راحتی از سایت موج رشد کسب درآمد داشته باشی.

25

سود شیرین همکاری بدون نیاز به سرمایه‌گذاری!

48

از سایت درآمد بالای ۵ میلیون تومان درماه دارن!

همه برنده‌ایم!

بُرد، بُرد، بُرد نه فقط بُرد، بُرد

اگر کمک کنی تا دیگران هم بتونن با تهیه و استفاده‌ی محصولات موج رشد زندگی بهتری برای خودشون ایجاد کنن، 25% از مبلغ خریدی که هر فرد معرفی شده توسط تو انجام بده، به کارت بانک عضو شتاب خودت واریز میشه. مثلا در ازای هر خرید 5 میلیون تومانی از سایت، 1.250.000 تومان به حساب بانکی تو که لطف کردی خریدار رو با ما آشنا کردی واریز میشه تا نه تنها از لذت معنوی کمک به دیگران، بلکه از لذت مادی هم سود ببری.

برای این کار فقط 3 مرحله‌ی ساده پیش‌رو داری. همه چیز رو آماده کردیم و تمام کارها به صورت هوشمند، دقیق و اتوماتیک‌وار توسط ما و سایت انجام میشه.

1

عضو سایت بشو

.عضویت در سایت رایگانه و 15 ثانیه‌ای انجام میشه
2

لینک همکاری بردار

.از داخل حساب کاربری، لینک همکاری رو کپی و همه جا منتشر کن
3

صبر کن و لذت ببر

.منتظر بمون دوستات خرید کنن تا سود همکاری رو تو حساب بانکیت ببینی

ما قدر مخاطبینمون رو خیلی خوب میدونیم

سایت موج رشد مفیدتر و لذت‌بخش‌تر از چیزیه که فکرشو می‌کنی.
با امتیازهایی که بدست میاری میتونی آموزش‌ها رو رایگان دریافت کنی!

3000 امتیاز بابت درج نظر

به اولین کامنتی که در هر مطلب درج کنی تعلق می‌گیره چون نظر تو برای همه مهمه.

100 امتیاز بابت بازدید از مطالب

روزی حداکثر 1 مطلب رو با دقت ببین و پیام اون رو در زندگیت به کار ببر.

10.000 امتیاز بابت عضویت در سایت

عضویت در سایت رایگانه و خیلی راحت، کمتر از 15 ثانیه انجام میشه.

52

هواتو داریم

برگشت 25% از مبلغ هر خریدی که انجام بدی به خودت به عنوان هدیه

نه تنها 25% از خریدهای افرادی که معرفی می‌کنی به حساب بانکی متصل به شتاب خودت واریز میشه، بلکه حتی 25% از هر مبلغی که خودت خرید کنی هم به موجودی حساب کاربریت برگشت داده میشه تا در خریدهای بعدی بتونی به عنوان تخفیف استفاده کنی.

سوال‌های متداول

سهم من از همکاری چقدره؟

هر کاربر لینک معرفی اختصاصی خودش رو داره و چیزی شبیه به https://mojeroshd.ir/?ref=1 هست.
فقط کافیه با لینک معرفی موجود در حساب کاربری خودت، ما رو به دیگران معرفی کنی تا 25% از هر خریدی که توسط افراد معرفی شده توسط تو صورت بگیره، به حساب بانکی خودت واریز بشه.

امتیاز حاصل از عضویت، بازدید و کامنت چه فرقی با درآمد حاصل از معرفی دیگران داره؟

با امتیاز حاصل از عضویت، بازدید و کامنت فقط برای خرید از سایت میتونید استفاده کنی؛ اما با درآمد حاصل از روش معرفی ما به دیگران(همکاری در فروش)، علاوه بر خرید از سایت میتونی موجودی رو به حساب بانکی خودت هم واریز کنی.

سود همکاری در فروش شامل چه مواردی میشه؟

هرآنچه در سایت موج رشد خریدنی است شامل همکاری در فروش می‌شود. مجموعه‌های آموزشی، ورکشاپ‌ها، وبینارها، همایش‌ها، مشاوره‌ها و…

کدام صفحه‌ی سایت رو به دوستانم معرفی کنم؟

هر صفحه‌ای رو میتونی معرفی کنی. چه صفحه‌ی اول سایت، چه محصول خاص و چه مطالب رایگان فرقی نداره. هر کاربری که توسط لینک معرفی تو وارد سایت ما بشه و تا 30 روز آینده هر تعداد محصولی رو بخره، 25% از هر مبلغی که پرداخت کنه به حساب بانکی تو واریز میشه.

تا چندوقت بعد از معرفی هر فرد اگر خرید کنه سود می‌کنم؟

تا 30 روز یعنی 1 ماه بعد از آشنایی هر فرد با سایت ما اگر خریدی انجام بده، 25% از مبلغ هر تعداد خریدی که طی این مدت انجام بده سودش به حساب بانکی تو واریز میشه.

چه زمانی و چطوری پول رو برداشت کنم؟

25% از خرید افرادی که معرفی کنی به سایت دریافت می‌کنی. اگر در هر ماه فقط 1 نفر رو بتونی به سایت معرفی کنی که محصول مثلا 5 میلیونی رو بخره، 1.250.000 تومان درآمد خواهی داشت. پس تا میتونی در شبکه‌های اجتماعی تلاش کن تا درآمد خودت رو افزایش بدی.

برای برداشت موجودی حساب کاربری میتونی از بخش پشتیبانی درخواست بدی تا به حساب بانکی خودت واریز بشه.

لینک همکاری من کجاست و از کجا بفهمم که چند نفر معرفی کردم و سودم چقدر شده؟

لینک همکاری هر کاربر متفاوته و چیزی شبیه به MojeRoshd.com/?ref=X هست که به جای X عددی وجود داره که معرف کد کاربری خودته. کافیه داخل حساب کاربری خودت بشی تا تمام معرفی شده‌ها، موجودی و این‌گونه اطلاعات رو مشاهده کنی.

اطمینانی به این روش کسب درآمد هست؟

چنین روش درآمدزایی سال‌هاست که توسط سایت‌های بزرگ دنیا مثل آمازون، مایکروسافت و … در حال انجام هست و سایت موج رشد هم تمام فرایند کار رو توسط ربات‌ها اتوماتیک انجام میده. تا الان هم افراد زیادی درآمد داشتن و خوبی این روش اینه که نیاز به هیچ سرمایه‌گذاری نداره پس ریسک و خطرش صفره.

آیا باید خودم حتما خرید کنم تا بتونم بازاریابی کنم و فروش و پشتیبانی با منه؟

خیر، لزومی نداره که حتما خودت خرید کنی ولی قطعا اگر این کار رو کنی دیگران بهتر به پیام تو اعتماد می‌کنن و کار خودت راحت‌تر میشه. تو هیچ کار دیگه‌ای نیاز نیست انجام بدی. فروش و پشتیبانی و هر کار دیگه‌ای که نیاز باشه توسط خود تیم موج رشد انجام میشه.

کسب امتیاز از طریق بازدید مطالب و کامنت گذاری محدودیتی هم دارند؟

به تعداد نامحدود میتونی از مطالب بازدید کنی اما هر روز فقط 1 بار به خاطر بازدید از مطالب امتیاز بدست میاری. همچنین به تعداد نامحدود میتونی کامنت درج کنی اما فقط بابت 1 کامنت برای هر مطلب امتیاز کسب می‌کنی.