Skip to main content

ساده ترین راه کسب درآمد!

بسیاری از مردم دوست دارن خیلی سریع و راحت پولدار بشن اما نمیدونن از چه طریق میشه به این هدف رسید؟

خداروشکر امروزه مسیر برای رسیدن به پول بسیار آسون شده نمونش شخصی هست که فقط از طریق فروختن دستمال به درآمد داره میرسه و اکثر شبکه‌های تلویزیون هم این شخص رو دعوت کردن تا توی برنامشون شرکت کنه، ویدیو زیر رو ببینید 👇🏻

 

 

ابراهیم آقایی زاده، دستفروش گیلانی از ورشکستگی تا خوانندگی را در کمتر از دو سال طی کرده است. او چندصباحی است که دستفروشی دوره گرد است و برای تبلیغ و به فروش رفتن محصولات خود دست به ابتکاری جالب زده و روی موسیقی های پرطرفدار ایرانی، شعرهای جدیدی با مضمون فروش محصول خود گذاشته و آنها را در کوچه پس کوچه های شهر رشت برای جذب مشتری بیشتر می خواند!

 

 

همنطور که توی ویدیو توضیح دادم شما باید دنبال کاری برید که عاشقش هستید و بتونید با کمترین اصطحکاک انجامش بدید.
کاری که ابراهیم دستمال فروش آواز خون هم انجام میده دقیقا همینه.
ابراهیم عزیز فرد خلاق و مبتکری هست که با صدای خوبش و ترکیب آهنگ و تغییر متن موسیقی تونسته میزان فروش دستمالهاشو بیشتر کنه.

مواجه ابراهیم آقایی زاده با غلامرضا صنعتگر و رضا صادقی👇🏻

 

نکته طلایی: ابراهیم توی ویدیو آخر به نکته ایی طلایی اشاره کرد و اون این بود که یک دفعه یه ایده به ذهنش خطور کرده که برای فروش دستمالهاش از خوندن همراه آهنگ و تغییر متن ملودی استفاده کنه، این اتفاق برای افرادی میافته که ذهنشون باز باشه و امکان ورود ایده هنوز به ذهنشون هست، بسیاری رو دیدم که میگن من نمیدونم باید چیکار کنم، من نمیدونم به درد چی میخورم، همه ی این افراد متاسفانه دچار پدیده بسته شدن ذهن شدن و زمانی ذهنشون باز میشه که روش کنترل داشته باشن.

من دوره ایی رو ارائه کردم در خصوص کنترل ذهن که پایه و اساس شروع تغییر در زندگی هست و بهتون توصیه میکنم که این دوره رو از دست ندید.

اگر سوالی یا نظری دارید میتونید پایین همین ویدیو بپرسید👇🏻

شما هم مشارکت کنید 2 نظر

  • سحر قیافه گفت:

    درسته که اگر بریم دنبال کاری که عاشقشیم پیشرفت هم خواهیم کرد، ولی الان ابراهیم دستمال فروشی و دست فروشی عشقش بوده؟ نه. از ناچاری این کار رو کرده.
    ذهن باز و جسارت عمل به نظرم حتی کاری که ازش متنفریمم میتونه کن فیکون کنه.

    • موج رشد گفت:

      بله درسته ذهن باز و جسارت قطعا موارد مهمی هستند. البته باید بدونیم که اگر کاری رو مداوم انجام ندیم نتایج موقتی خواهند بود. چه بهتر که تداوم از روی علاقه باشه نه اجبار.

محل نظرهای ارزشمند کاربران

موج رشد