0

دیگه کارهارو به تعویق نندازیم

تنها روش مبارزه با تنبلی و به تعویق انداختن کارها عمل کردنو اقدام کردنه، زمانی رو تصور کنید که هوا سردو شما زیر پتو هستید بعد ساعتتون زنگ می‌خوره شما چیکار می‌کنید؟ خیلیا پتو رو می‌کشن روشونو اون ساعت انقدر زنگ می‌خوره تا بلاخره خودش خاموش میشه عده کمی هستن که به کارهایی که از قبل مشخص کردن اقدام می‌کنن، حالا چطوری با حالت اول مقابله کنیم؟

تنها راهش عمل کردنه یعنی اینکه همن لحظه‌ایی که دارید با خودتون زیر پتو کلانجار میرید که بلند بشید یا نه، همون لحظه پتو رو پرت کنید و بلند بشید، تنها چیزی که تنبلی رو از بین میره اقدام کردنه، همیشه از بدترینو سخترین کارتونم شروع کنید مثلا برای بعضیا ورزش کردنه برای بعضیا مسواک زدنه برای بعضیا زبان کار کردنه. هر چیزی که هست باید با همون شروع کنید یه چند روزی که انجامش دادید مطمئن باشید که روزهای بعد خود به خود بلند میشید و به راحتی انجامش میدید خوشحال میشم ه این موضوع رو امتحان کنید.

شما هم مشارکت کنید یک نظر

  • مائده تهرانی گفت:

    خیلی خوب بود ویدیو کوتاه ومفید بود. به نظر من واقعا ۲۴ ساعت کم نیست این ۲۴ ساعت برای همه انسان ها یکسان هستش(چه کسی که موفق شده و چه کسی که موفق نشده).اگر به کاری نمیرسیم یا نمیتونیم برسیم به تنبلی خودمون مربوط میشه نه به زمان ، نه به بد بودن هوا ولاغیر
    اگر آدم تنبلی نباشیم از عهده ی خیلی از کارها بر می اییم

محل نظرهای ارزشمند کاربران

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
× از من بپرس