0

چطور فرصت‌هایی که نمیتونیم ببینیم رو ببینیم؟

چند روز پیش که همسرم میخواست برای مهمونی ژله درست کنه اتفاقی افتاد که تو زندگیم بارها درسش رو گرفته بودم. به همین خاطر این فایل رو ساختم تا پیامی که دریافت کردم رو با شما به اشتراک بزارم.

تا حالا شده چیزهایی تو زندگیت جلو چشمت باشه ولی نبینیشون؟

تو این ویدیوی 5 دقیقه‌ای در مورد این صحبت می‌کنم که چه زمانی میتونیم به باورهایی برسیم که تا به حال نداشتیم. خوشحال میشم بعد از دیدنش نظرت رو بگی.

شما هم مشارکت کنید ۳ نظر

  • قاسم محبی گفت:

    اگه واقعا یه الگو خوب انتخاب کنیم و هر روز یه قدم برای هدفمون برداریم قطعا هم زندگی شیرینی خواهیم داشت و هم لذتشو میبریم. خیلی از دوستام دنبال سریع رسیدن به خواسته هاشونن اما در نهایت اونقدر خوشحال نیستن به نظرم به خاطر اینکه همه چیز رو پول میدونن و الگو صحیح ندارن. در کل ممنون که همیشه مهربانانه ما رو راهنمایی میکنید

  • میثم غلامی گفت:

    مرسی از راهنماییهاتون و صحبتهای گرم صمیمانتون. انشالله بتونم جبران کنم چون من تمام ویدیوهای رایگانتون رو مو به مو نگاه کردم و خیلی چیزها ازشون یاد گرفتم. امیدوارم خدا بهتون عمر با عزت بده به خاطر اینکه شما جز افراد مفید این جامعه هستید.

  • داوود بیاتی گفت:

    آره واقعا همین طوریه. من دیدم عموم برای سرمایه گزاری یه موردهایی رو میبینه که من نمیبینم، جالبه بدونید هر دو توی یه مشاور املاک کار میکنیم و وقتی این پست رو دیدم به این نتیجه رسیدم. بعضی وقتها میاد میگه توی این صفحه این ملک خوبه اما من دو روز قبل همون صفحه رو چک کرده بودمو اصلا ندیده بودمش😔 در هر صورت ممنون که ما رو روشن میکنید و الان برام انگار دنیا روشنتر شده و باعث شد که بهتر بتونم دقت کنم. ممنون ازتون

محل نظرهای ارزشمند کاربران

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
× از من بپرس