0

چطور مانع از تاثیر اتفاقات منفی تو زندگیمون بشیم؟

کسی تو دنیا نیست که بگه هیچوقت هیچ اتفاق منفی براش نمیفته. درسته که ما نمیتونیم به صورت کامل جلوی اتفاقات منفی رو بگیریم ولی میتونیم با جوی که دور خودمون درست می‌کنیم تاثیر اتفاقات منفی رو کاهش بدیم و به حداقل برسونیم. شاید نتوان دیگران رو تغییر داد و جلوی اتفاقات رو گرفت ولی هر فردی خودش میتونه جو مثبت یا منفی برای خودش درست کنه. با آهنگ‌هایی که گوش میده، با افرادی که رفت و آمد میکنه، با تصاویری که میبینه و…

شما هم مشارکت کنید ۸ نظر

 • رومینا غفوری گفت:

  جو مثبت خیلی تاثیر داره روی آدم. من دیدم افرادی رو که منفی هستن و زندگیشون چقدر بیرخته. من خودم همیشه سعی کردم مثبت باشم و انرژی مثبتم بدم. ویدیوی خیلی خوبی بود و باعث شد مروری بشه برام.

 • محمد جوزانی گفت:

  چطوری میشه آخه با این شرایط جامعه مثبت بود. من هر بار خواستم کاری کنم یه چیزی بهم انرژی منففی داده و مانعم شده. کاش میشد با یه آمپول این انرژی رو همیشه ثابت نگه داشت.

  • موج رشد گفت:

   جامعه هم اتفاقات به ظاهر مثبت داره و هم به ظاهر منفی. این خود ما هستیم که باید نکته‌ی مثبت هر اتفاق رو پیدا کنیم. همچنین باید دنبال الگوهای مثبت از هر اتفاق منفی بگردیم تا منطقی باشه تمرین‌هامون.

 • ابراهیم سهروردی گفت:

  اگه بشه توضیح بیشتری بدید. تکنیک بگیید که چطوری مثبت اندیش باشیم. جو مثبت داشته باشیم خیلی خوب میشه. با تشکر از تلاشهای بی دریغ جناب شکوهی عزیز.

  • موج رشد گفت:

   برای این کار پیشنهاد می‌کنیم موسیقی‌ها و فیلم‌های با مفهوم مثبت گوش بدید و ببینید و همچنین با حضور در گروه‌های با انگیزه روحیه تازه بگیرید.

 • آرمیتا خدابنده لو گفت:

  منم میخوام جو مثبت داشته باشم. بهم راهکار بدید.
  قطعا مثل مثالی که خودتون زدید داشتن جو خیلی کمک میکنه. اگه فرصت کنید و راه حل هم بدید خیلی ازتون ممنون میشم.

  • موج رشد گفت:

   اولین قدم اینه که ببینید چه عواملی تو زندگیتون حالتون رو بد می‌کنه و بعد از اون دوری کنید. مثلا اگر هر شب میبینید که تو اخبار خبر از تورم و گرونی هست از اون دوری کنید. بعد جایگزین اون رو با خبرهای خوب پر کنید. مثلا با عضویت در سایت‌ها یا شبکه‌های اجتماعی که در اون‌ها اتفاقات خوب رو منتقل می‌کنند. یعنی حضور در جمع دوستان اینترنتی و غیر اینترنتی که با انگیزه، هدفمند و پر تلاش هستند.

محل نظرهای ارزشمند کاربران

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
× از من بپرس