Skip to main content

آیا چرخ زندگیتون درست می‌چرخه؟

قالب چرخ زندگی:

قالب چرخ زندگی به دایره ای که به 8 قسمت مساوی تقسیم شده است اتلاق می شود که که هر یک از این قسمت ها به بررسی یک بعد از زندگی می پردازد. مطابق شکل کار و درآمد مالی، سلامتی، تفریح و سرگرمی، عشق، خانواده، یادگیری و رشد، معنویّت، دوستان و ارتباطات قسمت های مختلف این دایره را تشکیل می دهند.

راهنما استفاده:
برای اینکه چرخ زندگیتون خوب بچرخه، به سوال‌های زیر پاسخ بدید و مطابق ویدیو عمل کنید. شما به هر قسمت از زندگی تان پس از بررسی نمره 0 تا 10 را می دهید و سپس خانه های مربوط به آن را متناسب با نمره نقطه گذاری می نمایید، پس از اتصال نقطه ها به هم چرخ زندگی خود را به دست خواهید آورد.

به خودت از 0 تا 10 چند میدی؟
0 = اصلا راضی نیستم
10 = از این بهتر دیگه نمیشه

سوال‌ها:
1) وضعیت شغلی و علاقه به کاری که می‌کنم
2) وضعیت دارایی‌های مالی و درآمدم
3) وضعیت سلامتی و تناسب اندامم
4) وضعیت تفریح کردن و انجام سرگرمی‌های مورد علاقم
5) وضعیت دوستیم با خدا
6) وضعیت دوستی، رضایت و مهربون بودن با خودم
7) وضعیت ارتباطاتم با خانواده، دوستان، همکاران، هم‌کلاسی‌ها و دیگران
8) رشد فردیم

هدیه ارزشمند:

بعد از اینکه چرخ زندگیتون رو ترسیم کردید نوبت به این میرسه که مناطقی رو که نمره‌ پایینی گرفتید ارتقا بدید بنابراین بهتون توصیه میکنیم با استفاده از دفترچه برنامه‌ریزی موفقیت شروع به بهبود خودتون و در نهایت زندگیتون کنید.

ما برای افرادی که میخوان خیلی دقیقتر زندگیشون رو بررسی کنن و دید درست تری داشته باشن یه هدیه داریم، برای دیدن این هدیه ارزشمند لطفا عضو سایت بشید و دوباره به این صفحه مراجعه کنید و کسانی هم که عضو هستن لطفا فقط لاگین بشین.
ورود به حساب کاربری.

محل نظرهای ارزشمند کاربران

موج رشد