0

آیا میلیاردرها تصادفی میلیاردر میشوند؟ پاسخ این سوال در تماشای این ویدیوهاست

لطفا بعد از دانلود ویدیو انگیزشی برداشتتون رو در خصوص هر ویدیو انگیزشی انتهای همین صفحه بنویسید، به امید روزی که نام شما هم در میون 10 میلیاردر جهان در مجله فوربز نوشته بشه. هر هفته پنجشنبه ویدیو جدیدی در این صفحه برای دانلود رایگان شما قرار داده میشه.

دانلود فیلم The Social Network 2010 (دوبله فارسی)

در یک شب پاییزی سال ۲۰۰۳، یکی از نوابغ کامپیوتر دانشگاه هاروارد بنام مارک زاکربرگ، پشت کامپیوترش می نشیند و شروع می کند به کار کردن روی یک ایده‌ی جدید. طرحی که از اتاق خوابگاهش آغاز شده، بزودی تبدیل به یک شبکه اجتماعی جهانی، و یک انقلاب در ارتباطات می شود. بعد از گذشت شش سال، مارک زاکربرگ با ۵۰۰ میلیون دوست، جوانترین میلیاردر جهان است.

دانلود فیلم Inside-Out (دوبله فارسی)

رایلی دختر ۱۱ ساله و شادی است که بخاطر شرایط خانوادگی، مجبور می شود به همراه پدر و مادرش به شهر سان فرانسیسکو نقل مکان کند. رایلی در این شهر جدید باید دوستان جدید پیدا کرده و وضعیت خودش را با این محیط تطبیق دهد. با این‌حال ۵ احساس مهم ذهن او شامل “خوشی”، “ناراحتی”، “خشم”، “ترس” و “انزجار” قادر نیستند در موقعیت جدیدی که رایلی در آن قرار گرفته مدیریت همیشگی شان را بر ذهن او داشته باشند و دائما در حال کشمکش هستند، اما…

دانلود فیلم The Founder (دوبله فارسی)

یک داستان واقعی از اینکه چگونه ری راک (مایکل کیتون) توانست به یک میلیاردر همه فن حریف در صنعت مواد غذایی به خصوص در بخش فست فود تبدیل شود. او هم چنین توانست با کمک همسرش اثل فلمینگ، فست فود های زنجیره ای مک دولاند را بدست آورده و گسترش دهد.

2
💬 نظرهای با ارزش شما

avatar
2 تعداد کامنت‌ها
0 تعداد پاسخ به کامنت‌ها
0 تعداد دنبال کننده‌ها
 
کامنت با بیشترین بازخورد
جدیدترین کامنت
1 تعداد دهندگان
موج رشد آخرین نظر دهنده‌ها
  اطلاع از طریق ایمیل  
جدیدترین قدیمی‌ترین محبوب‌ترین
فقط وقتی که
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!