0

آیا میلیاردرها تصادفی میلیاردر میشوند؟ پاسخ این سوال در تماشای این ویدیوهاست

لطفا بعد از دانلود ویدیو انگیزشی برداشتتون رو در خصوص هر ویدیو انگیزشی انتهای همین صفحه بنویسید، به امید روزی که نام شما هم در میون 10 میلیاردر جهان در مجله فوربز نوشته بشه. هر هفته پنجشنبه ویدیو جدیدی در این صفحه برای دانلود رایگان شما قرار داده میشه.

دانلود فیلم The Social Network 2010 (دوبله فارسی)

در یک شب پاییزی سال ۲۰۰۳، یکی از نوابغ کامپیوتر دانشگاه هاروارد بنام مارک زاکربرگ، پشت کامپیوترش می نشیند و شروع می کند به کار کردن روی یک ایده‌ی جدید. طرحی که از اتاق خوابگاهش آغاز شده، بزودی تبدیل به یک شبکه اجتماعی جهانی، و یک انقلاب در ارتباطات می شود. بعد از گذشت شش سال، مارک زاکربرگ با ۵۰۰ میلیون دوست، جوانترین میلیاردر جهان است.

دانلود فیلم Inside-Out (دوبله فارسی)

رایلی دختر ۱۱ ساله و شادی است که بخاطر شرایط خانوادگی، مجبور می شود به همراه پدر و مادرش به شهر سان فرانسیسکو نقل مکان کند. رایلی در این شهر جدید باید دوستان جدید پیدا کرده و وضعیت خودش را با این محیط تطبیق دهد. با این‌حال ۵ احساس مهم ذهن او شامل “خوشی”، “ناراحتی”، “خشم”، “ترس” و “انزجار” قادر نیستند در موقعیت جدیدی که رایلی در آن قرار گرفته مدیریت همیشگی شان را بر ذهن او داشته باشند و دائما در حال کشمکش هستند، اما…

دانلود فیلم The Founder (دوبله فارسی)

یک داستان واقعی از اینکه چگونه ری راک (مایکل کیتون) توانست به یک میلیاردر همه فن حریف در صنعت مواد غذایی به خصوص در بخش فست فود تبدیل شود. او هم چنین توانست با کمک همسرش اثل فلمینگ، فست فود های زنجیره ای مک دولاند را بدست آورده و گسترش دهد.

شما هم مشارکت کنید ۲ نظر

 • موج رشد گفت:

  برداشت ما از فیلم The Social Network 2010 این هست:

  اگر یادتون باشه توی صحنه‌ایی میبینیم که تمام دوستان مارک شبها به خوش گذرانی و وقت گذروندن توی مجالس خاص میگذروندن اما مارک دقیقا پشت کامپیوترش ساعت‌ها در حال کُد نوشتن بود و این کار رو به قدری دوست داشت که اصلا متوجه گذر زمان نمی‌شد بنابراین یکی از دلایل موفقیتش علاقه شدید به حوزه برنامه نویسی بود و در نهایت از همون حوزه هم تونست Face Book رو بسازه.

  توی یه صحنه دیگه هم دو بردار دو قلو رو میبینیم که ایده اولیه Face Book رو داشتن اما به دلیل به تعویق انداختن و تمرکز نداشتن و در نهایت سپردنش به شخص دیگه کاملا از دستش دادن در نتیجه یکی از دلایل موفقیت مارک تمرکز رو کار مورد علاقش بود.

  این فیلم نکات منفی و مثبت بسیار زیادی داره مثل تمام اتفاقات که یک جنبه مثبت و یک جنبه منفی داره اما ما تلاشمون تمرکز روی قسمت‌های مثبتِ تا بتونیم این نکات رو بیشتر ببینیم و درنهایت وارد زندگیمون کنیمشون.

  از شما میخوایم که نکات دیگه‌ایی که شما به ذهنتون میرسه رو در بخش کامنتها بنویسید.

 • موج رشد گفت:

  برداشت ما از فیلم Inside-Out این هست:

  زندگی انسان‌ها به دو دوره تقسیم میشه
  زمانی که به دنیا میایم ذهن ما خالی هست و به مرور توسط خانواده ضمیرناخودآگاه و احساسات ما نسبت به وقایع در دوران اولیه زندگی شکل میگیره.
  بنابراین ما خانواده و محل تولد و … رو انتخاب نمیکنیم اما وقتی وارد دوران بلوغ فکری میشیم باید شروع به فکر کردن مجدد و بررسی اطلاعات قبلی کنیم و ببینیم آیا درست هستن یا نه و بعد مسیر جدید رو انتخاب کنیم بنابراین درسته محل تولدمون دست خودمون نبوده اما محل مرگمون دست خودمون هست و ما باید زندگیمون رو خودمون بسازیم و محکوم به گذشته نباشیم.

  از شما میخوایم که نکات دیگه‌ایی که شما به ذهنتون میرسه رو در بخش کامنتها بنویسید.

محل نظرهای ارزشمند کاربران

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!
× از من بپرس