پشتیبانی و ارتباط با ما

لطفا قبل از شروع به استفاده از بخش پشتیبانی، حتما سوال‌های متداول زیر رو با دقت مطالعه و سپس از انتهای همین صفحه درخواست خودت رو مطرح کن.

چطوری میتونم درخواست مشاوره و کُچینگ یا دعوت به سخنرانی بدم؟

کافیه از بخش نوع درخواست موجود در انتهای همین صفحه به ما اطلاع بدی.

مشاوره و کُچینگ: سعید شکوهی‌بهار از طریق مشاوره و کُچینگ به تو کمک می‌کنه تا از شرایط فعلی به شرایط ایده‌آلی که مد نظر داری راحت‌تر و سریع‌تر برسی.

سخنرانی: سعید شکوهی‌بهار علاوه بر تجارت بین‌المللی، با تحقیقات، مطالعات و تجربه‌های زیادی که در زمینه‌ی علوم اعصاب (Neuroscience) داشته میتونه علم و تجربه‌ی خودش رو با گروه مخاطبین تو به اشتراک بزاره.

چطوری از سایت کسب درآمد داشته باشم؟

طرح کسب درآمد از سایت با هدف حمایت از عزیزانی که توان مالی مناسبی ندارن ایجاد شده. تو میتونی بدون اینکه خریدی از سایت انجام بدی، اقدام به همکاری با ما و کسب درآمد کنی. درآمد خودت رو میتونی به حساب بانکی خودت واریز کنی یا باهاش از سایت خرید کنی. کافیه بری به منوی کسب درآمد و مطالب اون رو با دقت مطالعه کنی

چطوری در سایت امتیاز بدست بیارم و ازشون استفاده کنم؟

با هر فعالیتی در سایت، اعم از عضویت، ورود به حساب کاربری، بازدید از مطالب و محصولات، کامنت و دیدگاه گذاری و… امتیاز بدست میاری. در آینده مطالب آموزشی خاصی ارائه خواهد شد که فقط از طریق امتیاز میتونی تهیه کنیشون و اصلا خریدنی نخواهند بود.

چطوری میتونم گارانتی و ضمانت رو پس بدم و هدیه‌ی خودم رو بگیرم؟

کافیه از بخش نوع درخواست موجود در انتهای همین صفحه به ما اطلاع بدی که از محصول راضی هستی و گارانتی رو میخوای برگردونی تا در عوض هدیه‌ی خودت رو بگیری.

چطوری میتونم از گارانتی و ضمانت محصول برای بازگشت وجه استفاده کنم؟

ما به کیفیت و ارزش محصولات و خدماتمون اعتماد کامل داریم ولی اگر به هر دلیلی رضایت نداشتی میتونی از بخش نوع درخواست موجود در انتهای همین صفحه درخواست بازگشت وجه خودت رو بدی تا بلافاصله به حسابت واریز بشه.

سوال‌های دیگه‌ای دارم، چطوری میتونم با شما مکاتبه کنم؟

کافیه از بخش نوع درخواست موجود در انتهای همین صفحه آخرین گزینه یعنی مربوط به محصولات، سایت و موارد دیگر رو انتخاب کنی.